СВЯТКУЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЙОГИ
22 ЧЕРВНЯ
SAMSKARA YOGA DAY
з 11:00 до 22:00 • арт-простір SAMSKARA • Львівська площа 8
днів
годин
хвилин
секунд
СВЯТКУЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЙОГИ
22 ЧЕРВНЯ
SAMSKARA YOGA DAY
з 11:00 до 22:00 • арт-простір SAMSKARA
Львівська площа 8

Запрошуємо до Міжнародного дня йоги в арт-простір SAMSKARA, де ви зможете зануритися з головою в різні виміри йоги!
На вас чекають три напрямки: йога як практика, йога як мистецтво та йога-розваги

SAMSKARA YOGA DAY • 22 ЧЕРВНЯ З 11:00 ДО 22:00 • ЛЬВІВСЬКА ПЛОЩА 8
~1~
ПРАКТИКА ЙОГИ
для вас проведуть заняття топ-викладачі з різних куточків України. З кожним з них ви зможете поспілкуватись, обмінятися досвідом та навичками вашої практики з однодумцями

На вас чекають класична йога, медитації, а також сучасні та авторські системи йоги, напрямки здоров'я, харчування, роботи з тілом, емоціями та розумом
SAMSKARA YOGA DAY • 22 ЧЕРВНЯ З 11:00 ДО 22:00 • ЛЬВІВСЬКА ПЛОЩА 8
~2~
МИСТЕЦТВО ЙОГИ
На вас чекають лекції з йоги, а також екскурсії із захоплюючими історіями по картинах виставки SAMSKARA, з яких ви дізнаєтесь про йогу багато нового і містичного

Окремий сюрприз – презентація документального фільму "Містична подорож йога"

SAMSKARA YOGA DAY • 22 червня з 11:00 до 22:00 • ЛЬВІВСЬКА ПЛОЩА 8
~3~
ЙОГА РОЗВАГИ
Концерт JIV JAGO з живим виконанням мантр, йога-діджей DJ DANIEL CHE, безліч фантастичних фотозон та антерактивних інсталяцій, кафе та магазин з йога-товарами. А також уютна ЧАЙ-НА з елітними сортами китайського чаю та душевними бесідами

Yoga Stage (2й поверх)
11:00 - 12:30
11:00 - 12:30
АННА БАШКІРОВА
Йога для відновлення,очищення, та профілактики травної системи
З самого дитинства Анна Башкірова професійно займалася східною хореографією, фламенко, а також сучасним танцем, які привели її до Хатха-йоги. І з часом для неї вона перетворилася в баланс простого та складного, розвиваючи гнучкість, витривалість, силу і гармонію. Анна бере участь в різноманітних фестивалях, майстер-класах, відвідує курси і семінари з йоги, аюрведи та нетрадиційної медицини.
На занятті ви дізнаєтесь, які асани мають позитивний вплив на травну систему. Також у вас буде змога попрактикувати ці спеціальні асани для травної системи і відчути їх неймовірний ефект на собі. На заняття бажано прийти з пустим шлунком, або обійтись легким сніданком за пару годин до тренінгу.
12:30 - 14:00
12:30 - 14:00
ОЛЕГ ДЯЧЕНКО
Фасціальна гімнастика
Викладач хатха йоги. Сертифікований інструктор по системі Redcord. Автор тренувальної системи стабілізації хребта і суглобів.Практикує йогу з 1999 року. Інструктор йоги з 2004. Займався у відомих ще в минулому столітті викладачів, які живуть в Києві -А.Сідерского та , А.Зінченка. Основні принципи ведення тренувань: Від простого до складного. Кілька варіантів кожної асани для можливості виконання практикуючими з будь-яким рівнем підготовки
Так що ж це за "Фасціальна гімнастика"? М'які, комфортні витягування м'язів і зв'язок спини і шиї, які займають більшу частину тренування, підходять для будь-якого віку і рівня фізичної підготовки. Метою і результатом ФАГ є усунення напружень в м'язах і зв'язках корпусу і шиї.
14:00 - 15:30
14:00 - 15:30
В'ЧЕСЛАВ ГУЦАЛЮК
Йога в ритмі великого міста
В'ячеслав займається хатха-йогою вже більше 23 років. Він переконаний, що йога це антивірус для всіх органів і систем нашого організму і нашої психіки, це інструмент, який, подібно до камертону, налаштовує людину на творче звучання, це матриця природного стану. В'ячеслав викладає йогу та інші традиційні і нетрадиційні системи оздоровлення людини. Любить життя в усіх його проявах, постійно вдосконалює свої професійні та індивідуальні якості
Тема практичного тренінгу зачіпає проблему життя в великому місті,з його активним ритмом , з великим потоком інформації і стресами ...На практичному заннятті В'ячеслава Гуцалюка ви дізнаєтесь як за допомогою методики йоги жити у великому місті в гармонії і з міцними нервами!)
15:30 - 16:00
15:30 - 16:00
АЛІСА БОНДАРЕНКО
Скручування-кращий подарунок вашому тілу
Регулярна практика йоги - вірний супутник Аліси вже більше 10 років. За плечима 3 інструкторських курси за різними методиками і 8 років активної викладацької діяльності. Моє знайомство з йогою почалося з тілесних практик. Пізніше вивчала йогу як виключно духовну практику в Індії у йога і майстри самадхі Пайлота Баба Джі. Універсальної методикою для викладання вже багато років залишається Ішвара йога.Для Аліси як в практиці асан, так і в інших практиках, на першому місці - внутрішня робота, яка будується на дуже чутливому усвідомленні свого тіла і цілісності. І це те, чого вона вчить на своїх класах. ЇЇ завдання: пояснити, показати, поправити. Завдання учня: вміння слухати і чути, уважність і усвідомленість-тоді практика увінчається успіхом.
Скручування - це чудо-вправи, які благотворно впливають на опорно-руховий апарат, дихальну, травну, ендокринну, кровоносну, нервову системи. Але, щоб отримати максимальний ефект від скруток і не травмуватися, необхідно знати всі нюанси їх виконання. На лекції детально розберемо:
- чому не варто боятися практикувати скручування;
- чим корисні скручування;
- травмобезопасность в практиці скруток, а так само при комбінуванні скруток з нахилами, балансами, прогибами;
- відбудова таза, прямої лінії спини, положення рук і плей, а так само шиї в скручування;
- важливість роботи ніг під час скручувань;
- бандхи і дихання під час практики скруток;
- важливість наявності скручувань в практиці асан.
Крім теорії Вас очікує трохи практики з докладним розбором асан і відповідями на всі Ваші питання.

Скручування - це найприємніше, що ми можемо подарувати своєму тілу, ні в якому разі не відмовляйте собі в цьому задоволенні.


17:00 - 18:30
17:00 - 18:30
ЮРІЙ СУЛИК
лекція: Традиційна і сучасна йога. Що є чим?
майстер клас: Презентація авторської системи #ADHOyoga, як приклад сучасної йогічної системи
ЮРІЙ СУЛИК - один з найвідоміших українських майстрів тілесно орієнтованої йоги. Автор власної системи йоги #ADHOyoga , інструкторські курси по якій стали найпопулярнішими в Україні. Автор ідеї Carpathion Yoga Fest, засновний йога формації "Yoga IF School", автор та керівник #UkrYOGI, представник Американського Йога Альянсу в Україні.
Юрій автор багатьох навчальних курсів, відеопрограм.
До дня йоги один із найвідоміших майстрів тілесно орієнтованої йоги в Україні Юрій Сулик в просторі САМСКАРА проведе міні лекцію + майстер клас. Клас складатиметься з різних блоків, таких як статичний і динамічний, силовий і на гнучкість, практики внутрішньої роботи і релаксація"
Ви зміните свою думку про йогу


18:30 - 20:00
18:30 - 20:00
ЄВГЕН ТА'КОВСЬКИЙ
RIGPA YOGA: Пранаяма і пробудження розуму
Євген Та'ковскій - міський йогін, який виконав Ламський строгий відокремлений медитативний ретрит тривалістю в 9 років в гімалайському передгір'ї на горі Шивапур, Непал. МС з плавання. Цілитель. Досвід викладання йоги - більше 20 років. Засновник Київської Йога Студії. Автор проекту «Rigpa-Yoga».
"RIGPA-YOGA" - це практики, яка гармонійно розвиває тіло-енергетику-свідомість. Це поступове об'єднання практики зі своїм повсякденним життям, яке і є Йогою. Цим проектом Євген Та`ковскій вдало поєднав західну і тибетську йоги, несучи серце в фізичну йогу, повернувши їй сутність і давши ментальній йозі підтримку тілесних практик .. А ефективна робота енергетичної системи дозволяє гармонійно і без перекосів пов'язувати наші три основні направляючі, спираючись на які ми можемо не розлучатися з практикою / Йогою навіть в лазні або сидячи в фейсбуці ..)))

Рігпа (тиб. རིག་ པ, rig pa; санскр. विद्या, vidyā - «чисте знання-бачення») - термін, який використовується для позначення початкового не двоїстого знання. У загальному сенсі Рігпа є синонімом терміна відья (інтуїтивне знання), протилежної Авідьї (головну причину помилок та ілюзій), що прирікає на низку перероджень в сансарі.


Big Stage (1й поверх)
11:00 - 12:30
11:00 - 12:30
АНДРІЙ ДИДИК
Що таке медитація і як її медитувати лекція+практика
Андрій Дидик- практикує йогу більше 20-ти років, почавши в далекому 1995р. і викладає з 2005 року (14 років). Являється засновником ретритного центру Тур'я
Ось уже 5-ть років вивчає практику медитації під керівництвом справжнього Майстра.
Також Андрій дипломований фахівець з фізичної реабілітації. Я говорить сам Андрій: «Йога зі мною сталася". Це не був усвідомлений вибір в результаті інтелектуальних вигадок. Це була неминучість. Бунтар, раціональне, "структуратор" .... всі ці якості інтегрувалися в практиці і вилилися в те що я "ренегат" всіх стилів і напрямків йоги.


На цій лекції вам не дадуть ніяких нових і таємних знань, інформації, одкровень, схем і шляхів в світле майбутнє. Ви не станете розумнішими в якихось питаннях. Ні, навпаки. Всі ваші Знання та уявлення про себе, ваш досвід і ваші цілі можуть бути оскаржені вами самими, переглянуті і поставлені під сумнів! Внутрішня і зовнішня опори ...

Все що у вас є - це Знання (зовнішня опора). Забери її у вас, і ви можете впасти ... але потім, ви почнете шукати внутрішню опору, розвивати її і незабаром зможете рухатися ще швидше, ніж із зовнішнім опорою. Це не простий і, часом, болючий процес. Але після лікування завжди приходить одужання і ми наповнюємося Радістю і Енергією.

Медитація - це метод самодослідження, метод аналізу і відкидання всього, що не є нами самими
12:30 - 14:00
12:30 - 14:00
ЮЛІЯ ДУБІНЮК
Йога. Таємниці молодості та краси (лекція)
Юлія Дубінюк - викладач йоги в Студії Йоги Vedalife в Києві практикує здоровий спосіб життя і вивчає йогу і супутні їй науки: аюрведу та психологію. Юлія займається йогою з 2002-го року і застосовує методи аюрведи в своєму житті вже більше 10-ти років. Вона має сертифікацію з проведення аюрведичних масажів і марма терапіі (2012) і вивчала основи аюрведи та методи аюрведичних масажів та процедур під керівництвом доктора Парваті Раджів (Chakrapani Ayurveda Clinic & Research Center).
Бесіда про красу, молодість, здоров'я з точки зору Бхакті-йоги і Хатха-йоги. Практика асан, пранаям, медитацій, спів мантр, розслаблення.Практика йоги може бути мистецтвом, творчим процесом, що являє красу та надихає життя. Митець відчуває потік натхнення, бачить кольори, торкається фарби, спостерігає за якостями матеріалу і відчуває його потенціал, починає змішувати фарби і проявляє образи, які оживають під його дотиком, наповнюються почуттями і створюють цілий сюжет, розповідають історію, що зворушує серця і несе натхнення. Учень спостерігає за Майстром, пробує повторювати те, що робить вчитель, раз за разом, знов і знов намагається відтворити образи, в цьому процесі починає ліпше відчувати матеріали, більш глибоко поринає в пізнання, до нього приходить краще розуміня ідеі, процесу та чому Майстер робив саме так.

Стародавня наука Йоги передавалась від Учителя Учню на протязі багатьох поколінь. Досвід віків надає сучасній людині великі можливості. Поринувши в практику йоги, людина може на власному досвіді відчути потік, що наповнює все особливими якостями та являє дивовижну красу. Ми починаємо працювати з тілом і рухаємось до тоньших і глибших шарів, до почуттів, до самого життя.
Великий Учитель Йоги - Шрідхар Махарадж казав, що краса перемагає силу. Одна з його найкращих Учениць - Рохіні Шакті, іі ще називають Королева Йоги з Бразиліі, займається йогою вже більше 60-ти років і надихає мільйони людей жити здоровим життям, бачити і відтворювати красу і проявляти сердечну турботу одне про одного і про навколишнє.

Краса буває різною і різноманітною. Людина може формувати своє тіло і якості характеру за бажанням, створюючи особливий образ і являючи неповторну красиву історію життя.

Практика йоги може приносити натхнення, наповнювати силами, свіжістю, легкістю. Ті, хто регулярно займаються йогою відчувають більше сил і бадьорості, почуваються здоровішими і виглядають молодше, відчувають менше напруги, більше гармоніі, будують стосунки на основі взаєморозуміння і сердечноі турботи, можуть легше справлятися з повсякденними справами, приходять до більш глибокого розуміння сенсу життя і більш повно реалізують свій потенціал фізичного, емоційного та духовного плану.

На цій зустрічі ми говоритимемо про красу і практику йоги. Ми розкриватимемо таємниці того, як формувати красиве і здорове тіло, як бути молодими, які риси характеру впливають на красу, і як піклуватись про внутрішній світ так, щоб зовнішній ставав все кращим. Ми спробуємо на практиці методи, які дали нам такі Вчителі Йоги, як Шрідхар Махарадж і Рохіні Шакті і отримаємо власний досвід.
14:00 - 15:30
14:00 - 15:30
Кешавананда (Саймон Грін)
ТАЄМНИЦІ ЙОГИ ТА МЕДИТАЦІЇ
Саймон Грін більшість часу живе в Індії, навчаючись у досвідчених майстрів. Він проводить тури по священним храмам Індії та вивчає духовні науки протягом 15 років. А кілька разів на рік він подорожує світом та ділиться своїм досвідом у простому, дружньому стилі. В спілкуванні з ним ви знайдете непідробну енергію добра і щастя. Не вагайтеся задавати питання і отримувати відповіді!
З цієї зустрічі ви заберете: натхнення, лайфхаки, нові знайомства.

Наш гість, Саймон Грін (Кешавананда) — мандрівник та духовний паломник в традиції бхакті-йоги. Він подорожує по всьому світу з освітньою програмою: в форматі дружніх бесід він ділиться надзвивчайним відкриттям йогів та містиків, які отримав від духовних вчителів давньої традиції. Ці відкриття збагатять ваше життя гармонією, практичністю та зроблять вас щасливішими.

Ця зустріч буде корисна для Вас:
— ЯКЩО ви шукаєте джерело енергії для свого життя
— ЯКЩО життя ставить перед вами нездійсненні завдання
— ЯКЩО ви спробували ВСЕ, але все ще шукаєте щастя
15:30 - 16:00
15:30 - 16:00
ОЛЕКСАНДРА КАРДАЧ
«ADHOyoga: Баланс і цілісність в практиці»
Кардач Олександра - ADHOyoga (Adaptive holistic yoga). Засновник формації "ТВОЯ ЙОГА", організатор йога-турів і навчальних йога-подій. Навчалася і викладає за методикою адаптаційно-цілісності йоги Юрія Сулика, учня всесвітньовідомої індійського гуру Шрі Шайлендра Шарми. Є редактором всеукраїнського сайту UkrYogi.
Напрямок ADHOyoga поєднує в собі сильні сторони відомих на сьогодні методик, і служить міцною основою для створення ефективної системи гармонійного розвитку і оздоровлення всіх тілесно-орієнтованих компонентів.

На заняттях Олександра використовує техніки активації для заряду енергією і підняття життєвого тонусу, розвитку сили, гнучкості, витривалості, координації, комбінуючи їх з техніками розслаблення за допомогою живих звуків. Вони дозволяють Вам позбутися від напруги, що накопичилася і поліпшити свій психоемоційний стан.

Заняття ADHOyoga адаптовані під конституцію, вік і можливості кожного практикуючого, а цілісність побудови комплексів стане основою Вашого життєвого балансу.

17:00 - 18:30
17:00 - 18:30
GALA SARA та ЮРА ШКІЛЬОВ
Акройога - парна практика йоги (практичний тренінг)
Gala Sara- найвідоміший «акро-йог» нашого міста, майстер тайського масажу, викладач акро і віньяса флоу-йоги. А з недавньої пори ще й блогер.Gala Sara і Юра Шкільов - засновники самого масштабного руху АкроЙоги в Україні та головного фестивалю АкроЙоги країни - KyivAcroFest. Організатори всіх найбільш значущих семінарів з зарубіжними зірками акройоги.

Навчання проходили на семінарах всесвітньо-відомих акройогів світу, таких як - Josh Young, Lizzy Tomber (Acropedia, Acrorevolution США) і Ярослава Туа (Росія), Heidi Bleis, Jessie Goldberg, Eugene Poku (AcroYoga Montreal, Канада), Lux Sternstein (Acrogasm США) і багатьох інших. Засновники першого в країні викладацького курсу по акройозі. Йоги з понад 10-річним досвідом практики та викладання, проходили навчання та сертифікацію в Індії.
Акройога - парна практика йоги, спрямована головним чином на мистецтво комунікації та взаємодії із зовнішнім світом і іншими людьми.

За допомогою практики акройоги, жінки можуть пропрацювати такі важливі аспекти відносин як довіру, відпускання контролю над ситуацією, грацію, пластичність фізичну і ментальну. Чоловікам корисно буде попрацювати в ситуаціях, де від них вимагається стабільність, підтримка і опора. По суті, це парний сеанс йоги, під час якого один з партнерів є надійною опорою для другого партнера, який здійснює в повітрі плавні переходи від однієї асани в іншу.
18:30 - 20:00
18:30 - 20:00
ДІАНА ДІКША
Звукова медитація-пранаяма зі звуком
Діана Дікша - засновник методу упайя Йога - гармонізації планетарних впливів практикою хатха йоги. Діана викладає йогу з 2006 року, практикує індійську астрологію Джйотиш, останні п'ять років жила на сонячному острові Ко Пангало, де навчала йоги студентів з усього світу і поводила кіртан з музикантами з різних країн.
Звукова медитація - пранаяма зі звуком. Коли ми дихаємо, навіть практикуючи пранаяму, дуже складно зрозуміти наскільки дихання глибоке, спокійне, якісне. Коли ми підключаємо звучання на видиху, ставати ясним якість дихання і практикуючи звукову медитацію ми досягаємо максимальної глибини і спокою дихання. Будемо звучати з Діаною разом на нашому святі йоги.

18:30 - 20:00
18:30 - 20:00
JIV JAGO

Концерт Jiv Jago — це більше, ніж просто музика. Це спільна медитація і сердечне спілкування. Jiv Jago виконують стародавні ведичні мантри. З санскриту Jiv Jago перекладається як «прокиньтеся, душі» Веди кажуть, що в нашу епоху можна досягти просвітлення в танці і співі. Кіртан - це сакральна практика, яка очищає навколишній простір і свідомість всіх учасників.
18:30 - 20:00
18:30 - 20:00
DJ DANIEL CHE
Sound of transcendental
Daniel Che присвятив своє життя прослуховуванню музики 1960-1980. Класичний Soul, Funk, Disco House — фундаментальна основа його сетів. Рік провів подорожуючи Індією в пошуках Істини. В його музиці ви знайдете багато відголосків цієї країни.

Також не дивуйтеся, якщо після його музики ви почнете більше посміхатися! «Я точно знаю, що в цій Грі нема нічого важливішого за Музику і Танок. Будьте Щасливі!»
Daniel Che присвятив своє життя прослуховуванню музики 1960-1980. Класичний Soul, Funk, Disco House — фундаментальна основа його сетів. Рік провів подорожуючи Індією в пошуках Істини. В його музиці ви знайдете багато відголосків цієї країни.

Йому подобається слоган: «Sound of transcendental» Він прагне, щоб люди, які слухають музику виходили за межі розуму. Та бачили реальність більшою, ніж у повсякденності
У своіх треках Даніель використовує семпли, записані у Шрі-Ланці та Індії з елеметами аутентичного храмового піснопіння, а також звуки природи.

Також не дивуйтеся, якщо після його музики ви почнете більше посміхатися! «Я точно знаю, що в цій Грі нема нічого важливішого за Музику і Танок. Будьте Щасливі!»
ВАЖЛИВО:
Беріть із собою власний йога-коврик та зручний одяг. Переодягнутися можна буде на місці.
СФЕРИЧНИЙ КІНОТЕАТР
Samskara 360
необмежений перегляд з 11:00 до 22:00
Подорож йога всесвітом
необмежений перегляд з 11:00 до 22:00
ОФОРМИТИ КВИТКИ
У вартість квитка входять: всі заняття йогою, лекції і семінари з 11:00 до 22:00, концерт, необмежений перегляд 360 кіно (11:00-22:00), всі активності і заняття йогою, відвідування виставки картин Андроїда Джонса SAMSKARA та екскурсія (за розкладом: о 16:00 та 18:00), сферичне шоу SAMSKARA 360 та віртульна реальність, дзеркальний лабіринт, фотозони та лаундж
ЯК ДІСТАТИСЯ
Київ, Львiвська площа, 8а
ТЦ БУДИНОК МОД напроти Дому Художникiв
зовнішні сходи зі сторони ТЦ BILLA,
3й поверх, арт-простір SAMSKARA
СБ–НД, 13:00-22:00 (каса до 22:00)
SAMSKARA
МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ АРТ-ПРОСТІР У САМОМУ ЦЕНТРІ КИЄВА
НА ЛЬВІВСЬКІЙ ПЛОЩІ 8
(НАПРОТИ БУДИНКУ ХУДОЖНИКІВ)
50+
робіт американського
художника
Android Jones


200 000+
шанувальникiв у США, Поргугалiї, Тайландi, Нiмеччинi та Українi

4
СВІТОВІ НАГОРОДИ


50+
робіт американського
художника
Android Jones


200 000+
шанувальникiв у США, Поргугалiї, Тайландi, Нiмеччинi та Українi

4
СВІТОВІ НАГОРОДИ


Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Введіть ваше імя
Введіть ваш Email
Номер телефону
SAMSKARA KYIV
© Усi права захищенi
ОПЛАТА ОНЛАЙН
КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ